O firmie

Master-serwis

Stacja obsługi pojazdów Master-Serwis powstała z myślą o klientach ceniących wysoki standard i jakość oferowanych usług, czas, profesjonalizm i dbałość o powierzone samochody. Firma oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi serwisowania i autokosmetyki pojazdów osobowych i dostawczych do 3.5t, niezależnie od wieku pojazdu i jego przebiegu. Dbamy o czas i komfort klienta. Oferujemy atrakcyjne promocje sezonowe i korzystny program lojalnościowy.

Master-Serwis od początku diałalności współpracuje z licznymi firmami flotowymi jak Point-s, PSF, NFM w zakresie napraw mechanicznych, sprzedaży, wymiany i przechowywania opon a także kompleksowego mycia i sprzętania samochodów. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy przestronne hale serwisowe, specjalistycznie wyposażone stanowiska. W naszym warsztacie samochodowym znajdziesz profesjonalny i doświadczony presonel, który będzie dbał o stan techniczny Twojego samochodu oraz dołoży wszelkich starań aby dokonać szybkiej naprawy. Master-serwisZawsze, kiedy przyjedziesz do nas, mechanik samochodowy przeprowadzi wraz z Tobą, potwierdzony protokołem, bezpłatny przegląd elementów odpowiedzialnych za Twoje bezpieczeństwo.

Przed naprawą poda ci jej koszt. Ustalona kwota nie ulegnie zmianie. Naprawa odbywa się w Twojej obecności. Po wykonaniu naprawy mechanik poinformuje Cię o zalecanym terminie kolejnej wizyty w naszym serwisie samochodowym i dokonaniu bezpłatnego przeglądu. Samochody obsługiemy zgodnie z zaleceniami producenta. Udzielamy gwarancji na nasze usługi i części, które zamawiamy tu tak znanych dostawców jak Inter Cars, Inter Team, FOTA, Auto Partner i Auto-Euro. Przy naprawie używamy części orginalnych i markowych producentów, a na życznie klienta stosujemy sprawdzone zamienniki bardzo wysokiej jakości.

mechanika samochodowa mechanika samochodowa Master Serwis lubin mechanika samochodowa serwis samochodowy mechanika samochodowa Master Serwis